המדריך לסוחר המתחיל - איך להתחיל מסחר יומי עם 500 דולר?

כאשר סוחרי יום מלאי תקווה עושים את הצעדים הראשונים שלהם בעולם המסחר יומי, לרוב מאוד קשה להם לדעת היכן להתחיל ואיך. יש אינספור ברוקרים  שישמחו לקחת את הכסף שלכם, אבל חשוב לוודא שאתם יודעי מה אתה עושים לפני שאתם מפקידים בידם את הכספים שלכם. מסחר יומי יכול להיות מאוד מתגמל אם אתם יודעים מה אתם עושים, מצד שני זה יכול להיות שיעור יקר מאוד אם אינכם מבינים בתחום.

מסחר יומי עם 500 דולר

אם אתם רוצים ללמוד איך להתחיל מסחר יומי עם 500 דולר חשוב לדעת שהאפשרויות שלכם מוגבלות למדי. רוב הברוקרים יצפו ליתרות מינימום בחשבון, כמו גם לגבות עמלות רגילות על מנת לטפל בחשבונות ובעסקאות שלכם. אם אין לכם הון התחלתי גבוה, זה יכול להיות קשה להרים את פעילות המסחר היומית שלכם מהקרקע.

עם זאת, יש כמה אפשרויות שיש לסוחרי יום מלאי תקווה בבואם להתחיל את קריירת המסחר היומית שלהם. עם 500 דולר בלבד, קשה לסחור באופן קבוע במניות בארה"ב, הדורשות יתרת חשבון מינימלית של 25,000 דולר עבור סוחרי יום. עם זאת, ישנם שווקים אחרים, כגון פורקס, שבהם סוחרים יכולים להתחיל בנוחות עם 500 דולר בלבד.

ישנן גם אפשרויות אחרות, כגון קורסי היכרות מאקדמיה אמינה למסחר יומי שיכולים ללמד אותכם היכן להתחיל. חלק מהקורסים הללו אף מספקים את ההזדמנות להגיש בקשה לחשבון מסחר ממומן מברוקר צד שלישי מהימן. הזדמנויות כאלה יכולות להיות ענקיות עבור מישהו שרוצה לדעת איך להתחיל מסחר יומי עם 500 דולר בלבד.

אתם יכולים להגיש בקשה לחשבון מסחר ממומן

מכיוון שמומלץ לסוחרי יום להתחיל ללמוד עם מניות בארה"ב, סוחרים בעלי תקווה צריכים להימנע ממעבר לשוק המט"ח כשהם רק מתחילים. עם זאת, לרשותך עומדות אפשרויות רבות אחרות. לדוגמה, חברות מסוימות כמו Tradenet Day Trading Academy מציעה מגוון קורסים מקוונים שיכולים ללמד מגוון רחב של מיומנויות מסחר יומי.

סוחרים מלאי תקווה יכולים לעבור על הקורסים והמשאבים המקוונים החינמיים כדי לקבל מושג על מה שיש לאקדמיה להציע. כשתהיו מוכנים לעשות את הצעד הבא לעולם המסחר היומי, מומלץ לבדוק את תוכנית המבוא ש-טריידנט מציעה. תוכנית המבוא מעניקה לסטודנטים גישה למגוון רחב של משאבי למידה וקורסים מקוונים, כמו גם הזדמנות להגיש בקשה לחשבון מסחר ממומן מחברת צד שלישי מהימנה ולהתחיל במסחר יומי עם 500 דולר בלבד.

הקורס המקוון נותן לך גישה לספרייה ענקית של מודולים ויחידות שתוכל ללמוד בשעות הפנאי שלך. ישנם גם שיעורים ומבחנים אינטראקטיביים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לבדוק את ההתקדמות שלך ככל שאתה צומח עם השכלת המסחר היומית שלך. סטודנטים יכולים גם להיכנס לחדר המסחר החי של החברה כדי לראות את המומחים סוחרים בשידור חי, ולדון בטכניקות מסחר עם סוחרי יום אחרים בכל רמות המיומנות.

ישנם גם קורסים אחרים זמינים לסוחרים מנוסים יותר שרוצים לקחת את המסחר היומי שלהם לשלב הבא כמו של אקסלנס לדוגמא. חלק מהיחידות המכוסות על ידי תוכנית המבוא כוללות:

  • שימוש מעשי במדדים, מגזרים ומניות בולטות.
  • כיצד לקרוא ולנתח תרשימי שוק.
  • כיצד להשתמש בתרשימים ובפלטפורמות מסחר בזמן אמת.
  • כיצד להשתמש בממוצעים נעים ובפיבונאצ'י.

ועוד רבים..

הנושאים נועדו לגרום לסוחרים חדשים להכיר את הכישורים הדרושים להם כדי להתחיל. לאחר שהסטודנטים סיימו את הקורס והוכיחו את יכולתם, הם יכולים להגיש בקשה לחשבון מסחר ממומן בחברת צד שלישי. חשבון המסחר הממומן מאפשר לסוחרים מלאי תקווה להתאמן ולהרוויח מעסקאות אמיתיות מבלי להסתכן יותר מדי מכספם.

המידע נלקח מהאתר trading-discord.com

כל הנאמר בכתבה הוא בגדר דעה אישית, ואין להסתמך עליו לצורך קבלת החלטות פיננסיות. בנושאים פיננסיים יש להתייעץ עם מומחה.
כתבה מאת: אלכס צבל

תוכן עניינים

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ניתוח מניית נטפליקס

מניית נטפליקס צנחה ב-9% ברבעון הראשון של 2024

אינטראקטיב ברוקרס

הגיע הזמן לחקור את אינטראקטיב ברוקרס!

בנק בישראל

כל מה שחייבים לדעת על המערכת הבנקאית - חלק ב'

מניות אפל

חברת אפל חזרה למרכז העניינים וטיפסה 6% - תוצאות רבעון 2 ש...

טסלה

מניית טסלה ממריאה 12% לאחר פרסום הדוחות!! [TSLA]

פייסבוק

חברת פייסבוק צנחה ב-20% ב-Q1 של 2024